Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Ana Sayfa / Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

[vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_tta_accordion toggle=”1″ title_size=”1.4rem”][vc_tta_section icon=”far|question-circle” tab_id=”faq1″ title=”Mekansız Sohbet Sitesinde Nick Şifrelemek ve Global Kanallarda Yetki Almak Ücretlimi ?”][vc_column_text]Mekansız chat sitesi içerisinde nickname ( rumuz ) şifrelemek ve tüm global kanallarımızda yetkili olmak ÜCRETSİZDİR.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”far|question-circle” tab_id=”faq2″ title=”Nick ( Rumuz ) Nasıl Şifrelenir ?”][vc_column_text]IRC Sunucularımız içerisinde kullanmak istediğiniz takma adlarınızı ;

/Msg Nickserv (Şifre) Email    | Komutu ile şifreleyebilirsiniz. Örnek ;

/Msg Nickserv 123456 [email protected][/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”far|question-circle” tab_id=”faq3″ title=”Cinsel Sohbet Kanalınız var mı ?”][vc_column_text]Mekansız Chat Sohbet Ailesi olarak cinsel sohbet , yetişkin sohbet , +18 sohbet odaları gibi hizmetimiz yoktur.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”far|question-circle” tab_id=”faq4″ title=”Dini Sohbet Odası Mevcut mu ?”][vc_column_text]Sohbet sitemizde #dinisohbet odaları mevcuttur.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”far|question-circle” tab_id=”faq5″ title=”Ücretli Sohbet Sitesi misiniz ?”][vc_column_text]Sitemizde muhabbet etmek , arkadaş edinmek , etik ve ahlaki kurallara uygun sohbet gerçekleştirmek tamamen ücretsizdir.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”far|question-circle” tab_id=”faq6″ title=”Mobil Sohbet Girişiniz var mı ?”][vc_column_text]Tüm akıllı cihazlar için mobil sohbet girişleri mevcuttur.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”far|question-circle” tab_id=”faq7″ title=”Radyo Sohbet hizmeti veriyormusunuz ?”][vc_column_text]Online Radyomuzda Dj Programcı arkadaşlarımızın yayınlarını dinlerken sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”far|question-circle” tab_id=”faq8″ title=”Sohbet Kurallarınız çok katımı ?”][vc_column_text]Etik ve ahlaki değerlere önem veren , Objektif ve insana değer verilen bir chat sohbet sitesi olma yolunda toplumsal alandaki yaşam kurallarını baz almaktan fazlasını yapmıyoruz.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”far|question-circle” tab_id=”faq9″ title=”Sohbet Odaları Flört ve Aşk yakınlaşmaları oluyor mu ?”][vc_column_text]Flört , Aşk , Arkadaşlık , Dostluk gibi kavramlar kişilerin özel sohbet alanına bağlı olan bir durumdur ve hiçbir şekilde karşılıklı iki kişinin diyaloğuna herhangi bir taraftan şikayet gelmedikçe müdahale edilemez.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”far|question-circle” tab_id=”faq10″ title=”Sohbetyeri Arıyorum ?”][vc_column_text]Artık aramayın.. Sohbetyeri arayanlar için en doğru adres Mekansız Sohbet Sitesi[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][us_separator size=”large”][vc_column_text]

Mekansız Mobil Sohbet Sitesi

[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_iconbox icon=”far|comments” style=”circle” title=”Mobil Sohbet Odaları” type=”icon_top” link_url=”#” link_text=”Go to Comments”]Mobil sohbet girişleri sade ve kullanışlı yeni bir ara yüzle hizmetinizde.  Akıllı cihazlarınız ile dilediğiniz an kesintisiz muhabbet erişimi.[/us_iconbox][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_iconbox icon=”far|bullhorn” style=”circle” title=”Sohbet Yardım Kanalı” type=”icon_top” link_url=”#” link_text=”Contact Support”]IRC Sohbet sunusu içerisinde #Help ve #Yardım kanallarımız da dilediğiniz an chanserv , nickserv başta olmak üzere kanal ve nick konularında yardım alabilirsiniz.

[/us_iconbox][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column sticky=”1″ width=”1/4″][vc_column_text]

Soru ve Cevaplar Yeterli Değil mi?

Sayfamızdaki soru ve cevaplar sizin sorununuz veya sorunuzu cevaplamıyor ise lütfen aşağıdaki butondan bizimle iletişime geçerek kapsamlı olarak sorunuzu iletiniz.

[/vc_column_text][us_separator size=”small”][us_btn label=”Bize yazın” link=”url:https%3A%2F%2Fmekansiz.net%2Fpages%2Fcontact|title:%C4%B0leti%C5%9Fim”][/vc_column][/vc_row]

aLem Sohbet

Bedava sohbet net şekilde sizler için ayarlanmıştır. Ücretsiz sohbet sitesi olarak trsohbet odalarımız da sizleride bekliyoruz.

Sosyal Medya

Facebook

Twitter